• Regulamin Szczęśliwego Numerka

1. Organizatorem Szczęśliwego Numerka jest Samorząd Uczniowski.
          2. Szczęśliwy Numerek jest wybierany losowo każdego dnia rano przez dziennik elektroniczny.
          3. W danym dniu losowany jest tylko jeden numerek.
          4. Osoby, które posiadają taki sam numer w dzienniku, jak wylosowany Szczęśliwy Numerek, w danym dniu zwolnione będą z:
          • odpowiedzi ustnej na ocenę,
          • z pisania niezapowiedzianej pracy pisemnej np. kartkówki.
          1. Jeżeli uczeń chce, może skorzystać z prawa do odpowiedzi, pisania kartkówki na ocenę, mimo wylosowanego numerka.

Uwaga: Jeśli nauczyciel umawiał się z konkretnym uczniem, że zostanie on zapytany – Szczęśliwy Numerek nie           zwalnia go z odpowiedzi w tym przypadku.

1. Szczęśliwy Numerek nie zwalnia od:
          • pisania zapowiedzianych lub przełożonych prac klasowych i kartkówek,-
          • wykonywania prac domowych, zadań (pisemnych i ustnych), z których uczeń może być oceniony,
          • aktywnego udziału w lekcji, bieżącej pracy (uczeń podlega ocenie),
          • wykonywania obowiązków dyżurnego klasowego.
          1. Uczeń posiadający Szczęśliwy Numerek nie jest zwolniony z przestrzegania regulaminu szkolnego. Szczęśliwy Numerek nie chroni od uwag za złe zachowanie.
          2. W czasie nauczania zdalnego lub hybrydowego, Szczęśliwy Numerek także jest losowany.