25 maja uczniowie naszej szkoły brali udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym. Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce ,zaś drużyna chłopców miejsce II .
Drużynę dziewcząt reprezentowały: Lena Łańska,Wiktoria Stecko, Emilia Kubusiak, Magdalena Darzycka, Anna Bochniak, Milena Kusy oraz Gloria Czepiel.
Drużynę chłopców reprezentowali:
Szymon Domka, Szymon Sochacki, Dominik Uchman, Alan Łański, Miłosz Chmiel, Wojciech Jurkiewicz oraz Fabian Kojder.
Opiekunami drużyn byli: Katarzyna Szlęk i Witold Kruk.
Gratulujemy zawodnikom miejsc na podium i życzymy wielu sukcesów w rozwijaniu pasji lekkoatletycznych.



