Nawigacja

 • Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 • Uwaga! Ważny komunikat

 • Ubezpieczenie uczniów

  Rada Rodziców Informuje, że w bieżącym roku szkolnym uczniowie są ubezpieczeni w firmie Interrisk. Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi warunkami ubezpieczenia:


  oferta.pdf

  owu_edu_plus_obow_do_1_czerwca_2020(1).pdf

 • Ważny komunikat dla uczniów dojeżdżajacych do szkoły

  W związku z małym zainteresowaniem porannym kursem autobusu dowożącego uczniów do szkoły informujemy, że od poniedziałku, 7 września 2020 r. zamiast niego uruchomiony zostanie kurs o godz. 1015.

  Kurs powrotny będzie realizowany o godz. 1330.

 • UWAGA! Nowy harmonogram dzwonków!

   

   

   

   

  Prosimy Rodziców i Uczniów o zapoznanie się z nowym harmonogramem dzwonków, który będzie obowiązywać od dnia 7 września 2020 r.

 • Parking rowerowy

  W związku z faktem, że wielu uczniów przyjeżdża do szkoły rowerem, informujemy, że parking rowerowy z 50 atestowanymi stojakami znajduje się obok wejścia na basen i siłowni zewnętrznej. Prosimy o zabezpieczenie rowerów przy pomocy linki/zapięcia.

  NIE WOLNO PARKOWAĆ rowerów przy ogrodzeniu.

  Ponadto uczniowie nie powinni przemieszczać się rowerami po terenie wokół szkoły, ponieważ stwarzają niebezpieczeństwo dla osób przebywających na zewnątrz.

  Dziękujemy za respektowanie powyższych zasad.

 • Konsultacje z Rodzicami

 • Informacja dotycząca dowozu uczniów do szkoły

  Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku informuje, że w dniu 3 września 2020 r. dowóz uczniów realizowany będzie kursem rannym o godz. 650 od ul. Pod Chałupkami, odjazd spod szkoły o godz. 1330.

  Pozostałe kursy są do uzgodnienia.

 • Bezpieczny powrót do szkół

 • List do Rodziców

 • Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

  Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku Informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się w dniu 1.09.2020 r. zgodnie z podanym harmonogramem:

  Harmonogram_na_rozpoczecie_roku_szkolnego.pdf

  Prosimy o bezwzględne przestrzeganie obowiązujących zasad sanitarnych (zachowanie bezpiecznego odstępu, dezynfekcja rąk przy wejściu, osłona nosa i ust na terenie szkoły).

 • Zebranie organizacyjne - Oddziały Przedszkolne

  Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku informuje, że spotkanie organizacyjne dla Rodziców dzieci zapisanych do Oddziałów Przedszkolnych odbędzie się w poniedziałek, 31.08.2020 r. o godz. 17.00 w dużej sali gimnastycznej.

  Prosimy o bezwzględne przestrzeganie obowiązujących zasad sanitarnych (zachowanie bezpiecznego odstępu, dezynfekcja rąk przy wejściu, osłona nosa i ust na terenie szkoły).

  Listy dzieci przyjętych do poszczególnych grup zostaną wywieszone na drzwiach szkoły w dniu 28.08.2020 r. po godz. 12.00.

 • Informacja Kierownika świetlicy szkolnej

   

  Proszę Rodziców uczniów zapisanych na opiekę i/lub żywienie w roku szkolnym 2020/2021 o potwierdzenie tego faktu do dnia 28.08.2020 r. do godz. 15.00.

  Kierownik świetlicy: 609-572-690

  E-mail: swietlica.sp1.psk@gmail.com

 • Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2020/2020

 • Ogłoszenie o wyborze oferty

  Ogłoszenie

   

  Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku informuje, że w wyniku postępowania na zakup urządzeń, stolików i krzesełek do kuchni jadalni szkolnej prowadzonego w formie zapytania o cenę wybrano ofertę firmy TECHGAST Monika Przybylska,  Mariusz Przybylski s.c. ul. Garbarska 19, 38 – 480 Rymanów jako kompletną i najtańszą.

 • Posiłek w szkole i w domu - zaproszenie do składania ofert

  Szkoła Podstawowa Nr 1                                                                                        Przeworsk, dnia 6.07.2020 r.

  im. Jana Pawła II                                       

  37-200 Przeworsk

  ul. Konopnickiej 5

   

  Zaproszenie do składania ofert

   

  w postępowaniu o wartości nieprzekraczającej równowartości kwoty 30 000 euro prowadzonym w formie zapytania o cenę na zakup i dostarczenie wyposażenia do kuchni i stołówki szkolnej w ramach programu realizacji modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” dotyczącego wspierania w latach 2019–2023 organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe  w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek  i miejsc spożywania posiłków na rok 2020.

   

  Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami (załączniki).

 • Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  W dniu 26 czerwca 2020 r. powitaliśmy upragnione wakacje. W tym roku w szkole nie usłyszeliśmy ostatniego dzwonka, a uczniowie nie spotkali się z wychowawcami w klasach. Zabrakło tradycyjnego pożegnania ósmoklasistów, podczas którego zaprezentowaliby swoje artystyczne umiejętności, sztandar szkoły nie został przekazany młodszym kolegom...

  Choć atmosfera była trochę mniej podniosła, jednak dzień tak samo szczególny jak co roku. Pandemia wymusiła na nas zmianę formuły zakończenia roku szkolnego - w trosce o bezpieczeństwo świadectwa były wydawane indywidualnie, w wyznaczonych godzinach.

  Tegoroczni absolwenci spotkali się z dyrekcją i wychowawcami w sali gimnastycznej, gdzie odebrali świadectwa z rąk pani dyrektor Barbary Motyki. Uczniowie, którzy w szczególny sposób angażowali się w życie szkoły zostali uhonorowani wpisem do Księgi zasłużonych.

  W gronie wyróżnionych znaleźli się:

  • uczennice, które osiągały znaczące sukcesy naukowe: Weronika Dryniak, Małgorzata Horodecka, Maja Sznaj;
  • uczennice, które osiągały znaczące sukcesy sportowe: Julia Boratyn, Magdalena Gaj, Zuzanna Kulas, Hanna Markowicz;
  • uczennica, którzy osiągała znaczące sukcesy artystyczne: Julia Czech;
  • uczennice, które angażowały się w działalność wolontariatu: Karolina Dyniec, Magdalena Gaj, Hanna Markowicz;
  • uczniowie, którzy godnie reprezentowali szkołę w Poczcie Sztandarowym: Filip Czerwonka, Karolina Dyniec, Małgorzata Horodecka, Amelia Janusz, Hanna Markowicz, Amelia Słonina, Mateusz Sobieraj, Maja Sznaj, Jakub Wojnar.

  Gratulujemy uczniom i absolwentom wszystkich sukcesów - tych dużych i małych i życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku!!!

 • Witamy wakacje!!!

 • Podziękowanie dla Rodziców

 • Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

strona: