• Akcje charytatywne

6 grudnia 2017 roku małych pacjentów Oddziału Dziecięcego w Szpitalu Rejonowym w Przeworsku odwiedził  Mikołaj aby obdarować wszystkie dzieci prezentami. Były to książeczki, kolorowanki, kredki i słodycze. Mikołaj zostawił też worek prezentów z puzzlami, grami edukacyjnymi i książeczkami w szpitalnej  świetlicy.

Spotkanie mogło odbyć się  dzięki finansowemu wsparciu Burmistrza Miasta Przeworska w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie "Jedynka" projektu „Animacja wolnego czasu poprzez wyjazdy integracyjne i edukacyjne”. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom: przedszkolakom, uczniom i nauczycielom, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w przygotowanie tej  imprezy.

D.Łyszczarz