Nawigacja

Dla Rodziców

 

Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020

 

 

Imię i nazwisko nauczyciela

 

 

dzień tygodnia

 

 

godzina

 

 

miejsce konsultacji

           

Andrzej Bilski poniedziałek 8.00 - 8.45 pokój nauczycielski
Aleksandra Brud czwartek 9.50 - 10.35 pokój nauczycielski
Marta Brzezowska poniedziałek 11.45 - 12.30 pokój nauczycielski
Sabina Buczek środa 8.55 - 9.40 pokój nauczycielski
Ewa Cyrnek wtorek 9.50 - 10.35

kantorek sali 105

Iwona Czerwińska środa 9.50 - 10.35 pokój nauczycielski
Jadwiga Czerwonka wtorek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski

Jolanta Darzycka

piątek 9.50 - 10.35 sala 126
Bartłomiej Diduch wtorek 11.45 - 12.30 sala 11 (kantorek WF)
Rafał Długosz środa 12.45 - 13.30 sala 11 (kantorek WF)
Bożena Domka czwartek 8.50 - 10.35 pokój nauczycielski
Barbara Dryniak piątek 7.10 - 7.55 sala 104
Beata Fiejdasz piątek 9.50 - 10.35 pokój nauczycielski
Halina Frankowska poniedziałek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
Włodzimierz Gązwa poniedziałek 8.55 - 9.40 kantorek 201
Jerzy Gilecki środa 8.55 - 9.40 sala 11 (kantorek WF)
Krystyna Gilecka wtorek 12.45 - 13.30 pokój nauczycielski
Wojciech Janusz czwartek 8.55 - 9.40 pokój nauczycielski
Halina Jarosz-Łaba poniedziałek 11.45 - 12.30 kantorek sali 102
Marzena Jaśkowiec wtorek 8.55 - 9.40 gabinet wicedyrektorów
Wojciech Jurkiewicz środa 10.45 - 11.30 sala 11 (kantorek WF)
Zuzanna Jurkiewicz poniedziałek 8.55 -9.40 pokój nauczycielski
Tomasz Kamecki piątek 9.50 - 10.35 kantorek sali 102
Barbara Kisiel piątek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
Ewa Kojder piątek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
Donata Kosior poniedziałek 12.45 - 13.30 pokój nauczycielski
Stanisław Kruk poniedziałek 12.45 - 13.30 sala 220
Witold Kruk wtorek 10.45 - 11.30 sala 11 (kantorek WF)
Joanna Kuczek piątek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
Jadwiga Kujawa czwartek 13.20 - 14.20 sala 11 (kantorek WF)
Krzysztof Lasek poniedziałek 11.45 - 12.30 sala 11 (kantorek WF)
Marta Lasek środa 9.50 - 10.35 pokój nauczycielski
Wioletta Lechowicz czwartek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
Małgorzata Liszka-Wołoszyn wtorek 11.45 - 12.30 pokój nauczycielski
Dorota Łyszczarz poniedziałek 9.50 - 10.35 pokój nauczycielski
Maria Matysiak środa 8.55 - 9.40 pokój nauczycielski
Agnieszka Moskal wtorek 9.50 - 10.35 pokój nauczycielski
Sabina Motyka czwartek 9.50 - 10.35 pokój nauczycielski
Renata Nadłonek wtorek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
Piotr Pakosz środa 10.45 - 11.30 sala 11 (kantorek WF)
Sabina Pelc wtorek 10.45 - 11.30 kantorek sali 102
Maria Pieczek-Olearka wtorek 11.45 - 12.30 sala 43                                             
Kinga Podolak wtorek 10.45 - 11.30    pokój nauczycielski
Maria Przeszłowska czwartek 9.50 - 10.35 pokój nauczycielski
Bernadeta Puszkarz poniedziałek 9.50 - 10.35 pokój nauczycielski
Małgorzata Rut wtorek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
Bożena Sebzda poniedziałek 9.50 - 10.35 pokój nauczycielski
Zenon Słysz poniedziałek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
Edyta Sochacka środa 8.00 - 8.45 kantorek sali 102
Krzysztof Sokół środa 12.45 - 13.30 sklepik szkolny
Justyna Stelmach wtorek 10.45 - 11.30 gabinet wicedyrektorów
Lucyna Strączek środa 9.50 - 10.35 pokój nauczycielski
Katarzyna Szela czwartek 12.45 - 13.30 pokój nauczycielski
Barbara Szkoda poniedziałek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
Renata Szlachta środa 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
Katarzyna Szlęk poniedziałek 8.55 - 9.40 sala 11 (kantorek WF)
Bożena Sznaj środa 8.00 - 8.45 pokój nauczycielski
Bożena Szymanowska poniedziałek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
Monika Świtalska środa 8.55 - 9.40 pokój nauczycielski
Elżbieta Wielobób czwartek 11.45 - 12.30 kantorek sali 102
Katarzyna Wojdyło poniedziałek 11.45 - 12.30 sala 11 (kantorek WF)
Aleksandra Zając poniedziałek 11.45 - 12.30 pokój nauczycielski
Paweł Żygała poniedziałek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski