Nawigacja

Osiągnięcia sportowe

Osiągnięcia w zawodach sportowych w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Osiągnięte miejsce

Rodzaj konkursu, zawodów - konkursu

Opiekunowie

 

1

Natalia Kędziora

Małgorzata Horodecka

Hanna Markowicz

Katarzyna Dyniec

Blanka Fudała

Maria Krupa

Anna Chmaj

Milena Szafraniec

Gabriela Harpula

Amelia Janusz

Karolina Słomiany

6b

6b

6a

6a

6a

4c

4d

4c

5a

6a

6a

I miejsce

 

 

 

VII miejsce

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

 

 Rejonowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Katarzyna Wojdyło

 

Dagmara Fołta

Oliwia Panek

4a

4a

I miejsce

III miejsce

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

Natalia Kędziora

Małgorzata Horodecka

Hanna Markowicz

Katarzyna Dyniec

Blanka Fudała

Maria Krupa

Anna Chmaj

Milena Szafraniec

6b

6b

6a

6a

6a

4c

4d

4c

 

I miejsce

 

 

 

VII miejsce

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych 

 

 

Rejonowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych 

 

 

Dagmara Fołta

Oliwia Panek

4a

4a

I miejsce

III miejsce

Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych Biegach Przełajowych 

 

 

 

Katarzyna Dyniec

Małgorzata Horodecka

Natalia Kędziora

Hanna Markowicz

Karolina Słomiany

 

6a

6b

6b

6a

6a

 

I miejsce

 

Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych ( klasy V-VI)

 

 

Anna Chmaj

Dagmara Fołta

Oliwia Panek

Maria Krupa

Martyna Najsarek

4d

4a

4a

4c

4a

I miejsce

Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych ( klasy I-IV)

 

2

Szymon Korzeniowski

6c

I miejsce

Powiatowych Igrzyskach Dzieci – bieg na 60 m.

Katarzyna Szlęk

III miejsce

Finał Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach w LA

3

Hanna Markowska

6a

I miejsce

V miejsce

Powiatowe Igrzyska Dzieci w biegu na 60 m.

 Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w biegu na 60 m.

 

 

 

 

Jerzy Gilecki

Amelia Janusz

6a

II miejsce

Powiatowe Igrzyska Dzieci w rzucie piłeczką palantową

Antoni Sala

6a

III miejsce

Anna Masztalerz

Julia Boratyn

Amelia Janusz

Zuzanna Kulas

Katarzyna Dyniec

Małgorzata Horodecka

5b

6c

6a

6c

6a

6b

 

 

VIII miejsce

 

 

Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu sztafetowym

Antonina Sala

6a

III miejsce

Powiatowe Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce w rzucie piłeczką palantową

Inez Grzęszczak

7d

I miejsce

Powiatowe IMS w pływaniu na 50 m stylem dowolnym

VI miejsce

Półfinał Wojewódzkich IMS w pływaniu na 50 m stylem dowolnym

Hanna Markowicz

Karolina Dyniec

Katarzyna Dyniec

Blanka Fudała

Judyta Weselak

Nikola Dzimira

Zuzanna Kulas

Maja Sznaj

Amelia Janusz

Antonina Sala

Karolina Słomiany

Oliwia Nakonieczna

6a

6a

6a

6a

6a

6a

6c

6c

6a

6a

6a

6a

 

 

 

III miejsce

 

 

 

Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w mini koszykówce dziewcząt

 

Anna Masztalerz

Julia Boratyn

Hanna Markowicz

Zuzanna Kulas

Katarzyna Dyniec

Karlina Słomiany

5b

6c

6a

6c

6a

6a

II miejsce

Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu sztafetowym

 

Hanna Markowicz

Karolina Dyniec

Katarzyna Dyniec

Blanka Fudała

Judyta Weselak

Nikola Dzimira

Zuzanna Kulas

Maja Sznaj

Amelia Janusz

Antonina Sala

Karolina Słomiany

 

6a

6a

6a

6a

6a

6a

6c

6c

6a

6a

6a

6a

 

 

 

 

 

I miejsce

 

 

 

 

 

 Powiatowych Igrzyskach Dzieci w mini koszykówce dziewcząt

 

Karolina Fryźlewicz

7d

III miejsce

Powiatowe IMS w pływaniu na 50 m stylem klasycznym 

 

Hanna Markowicz

Karolina Dyniec

Katarzyna Dyniec

Blanka Fudała

Judyta Weselak

Nikola Dzimira

Zuzanna Kulas

Maja Sznaj

Amelia Janusz

Antonina Sala

Karolina Słomiany

Klaudia Cisek

 

6a

6a

6a

6a

6a

6a

6c

6c

6a

6a

6a

6a

 

 

 

II miejsce

 

 

 

  Rejonowych Igrzyskach Dzieci w mini koszykówce dziewcząt

 

 

 

Jerzy Gilecki

 

Julia Boratyn

6c

I miejsce

Powiatowych ID w pływaniu 50 m stylem klasycznym

III miejsce

Półfinale Wojewódzkim IMS w pływaniu 50 m stylem klasycznym

VI miejsce

Finale Wojewódzkim IMS w pływaniu 50 m stylem klasycznym

Klaudia Sobala

7a

II miejsce

Powiatowych IMS w pływaniu 50 m stylem dowolnym

Barbara Pilek

5a

III miejsce

Powiatowych IMS w pływaniu 50 m stylem grzbietowym

Anna Masztalerz

5b

II miejsce

Powiatowych ID w pływaniu 50 m stylem klasycznym

4

Tomasz Majba

Kamil Pieczonka

Michał Chmaj

Jacek Bulik

Maciej Lenar

Bartłomiej Fudała

Wojciech Tonia

Jakub Krzaniowski

Jakub Kuźma

Kacper Kobyliński

Patryk Czepiel

Marcel Nykiel

6a

6a

5b

6a

5a

6a

5a

4c

6a

6a

4c

4c

I miejsce

 

 

II miejsce

 

 

 

 

 

 

VII miejsce

 

Powiatowe Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

 

 

Rejonowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

 

 

 

 

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

 

Krzysztof Lasek

 

Michał Kozioł

Marcel Nykiel

Patryk Czepiel

Patryk Wnuk

Jakub Krzanowski

Kacper Frączek

Mikołaj Kotarba

Tomasz Brud

Kajetan Barański

5b

4c

4c

5a

4c

4c

5b

5b

6b

 

 

 

 

II miejsce

Miejski Turniej XVIII Edycji Turnieju „Z Podwórka na stadion o puchar Tymbarku chłopców”

Krzysztof lasek

5

Kacper Curzytek

Marcel Nykiel

Patryk Czepiel

Jakub Krzanowski

Filip Ryfa

Kacper Frączek

4d

4c

4c

4b

4e

4b

I miejsce

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców 2007

 

 

 

 

Rafał Długosz

 

Tomasz Majba

Michał Chmaj

Maciej Lenar

Jakub Kuźma

Jacek Bulik

Wojciech Tonia

Kamil Pieczonka

 

6a

5b

5a

6a

6a

5a

6a

 

 

I miejsce

 

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców 2005 - 2006

 

 

Jan Tworek

Kamil Pieniążek

Jakub Skrobotowicz

Wojciech Tonia

Marcel Frączek

Kamil długosz

Maciej Lenar

Tomasz Majba

Jakub kuźma

 

5c

5a

5b

5a

5c

5a

5a

6a

6a

 

III miejsce

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Chłopców 

 

6

Magdalena Gaj

 

6a

V miejsce

Finał Wojewódzkich ID w szachach dziewcząt kategorii kl. IV - VI

Witold Kruk

 

Barbar Kojder

5c

II miejsce

Powiatowych ID w szachach dziewcząt w kategorii kl. IV-VI

Urszula Kojder

3a

I miejsce

Powiatowych ID w szachach dziewcząt w kategorii kl. I-III

Karol Przywara

5a

I miejsce

Powiatowych ID w szachach chłopców w kategorii kl. IV-VI

 

Magdalena Gaj

Julia Głąb

Karol Przywara

Igor Kaczmarzyk

 

6a

4e

5a

4d

 

 

I miejsce

 

 

Rejonowych Igrzyskach Dzieci w szachach drużynowych

 

Iga Hołub

Inez Grzeszczak

Karol Gołda

Bartosz Sebzda

Dorian Szawan

 

7a

7d

7a

7d

7a

 

II miejsce

XIII Powiatowym Konkursie Szkół Podstawowych im. Jana Pawła II „Razem w Plenerze”

 

 

 

 

Witold Krk

 

Bartosz Sebzda

7d

II miejsce

Półfinale Wojewódzkim w pływaniu na dystansie 50 m

Patryk Malik

7a

I miejsce

Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem dowolnym chłopców na dystansie 50 m

 

Patryk Malik

Maciej Chomik

Bartosz Sebzda

Kacper Wichot

Dominik Kędziora

Kamil Janas

7a

7d

7d

7a

7a

7a

 

 

I miejsce

Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu  sztafetowym chłopców na dystansie 6 x 50 m