Nawigacja

Wyniki konkursów

 

 

 

Wyniki Powiatowego Konkursu Wiedzy Biologiczno – Chemicznej
dla uczniów klas VIII

 

I miejsce

Martyna Leszczyńska

SP Maćkówka

II miejsce

Izabela Obłoza

SP Maćkówka

III miejsce

Karolina Fryźlewicz

SP nr 1 Przeworsk

IV miejsce

Jakub Kmiecik

SP nr 1 Przeworsk

V miejsce

Maciej Wiśniowski

SP nr 1 Przeworsk

VI miejsce

Jakub Wieliczko

SP nr 2 Przeworsk

VII miejsce

Lidia Konieczny

SP Gniewczyna Łańcucka

VIII miejsce

Kamila Michalik

SP Gniewczyna Łańcucka

                       

Laura Blok

SP Mirocin

IX miejsce

Maja Brud

SP Krzeczowice

X miejsce

Jakub Rabuszko

SP Gać

 

Wyróżnienia

 

Karolina Osmyk

SP nr 2 Przeworsk

Krzysztof Mazur

SP Mirocin

Katarzyna Kotlińska

SP nr 1 Przeworsk

Kamila Rzeczyca

SP Gniewczyna Łańcucka

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 

Prace oceniła komisja w składzie:

p. Agnieszka Mazur

p. Halina Kiszka

p. Katarzyna Rolska – Michno

p. Joanna Kuczek

p. Donata Kosior

 

Zapraszamy laureatów wraz z nauczycielami i rodzicami
na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się
8 maja 2019 roku o godzinie 13.00

na dużej sali gimnastycznej
w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku.

 


 

Wyniki III Powiatowego Konkursu Ortograficznego

dla uczniów klas drugich i trzecich

 

         III Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas drugich i trzecich „Mistrz ortografii 2019” odbył się 14 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku. Do konkursu przystąpili uczniowie z czternastu szkół z terenu powiatu przeworskiego. Wzięło w nim udział 36 uczniów klas drugich i 25 uczniów klas trzecich.

 

Wyniki III Powiatowego Konkursu Ortograficznego klas drugich:

 

I miejsce

            Głowacz Kacper                                   SP1 w Przeworsku, kl. 2c

II miejsce

Choma Julia                                        SP1 w Przeworsku, kl. 2b

Dyrkacz Wojciech                                SP w Białobokach, kl. 2

Przeworska Maja                                  SP1 w Przeworsku, kl. 2d

III miejsce

Śliwa Magdalena                                  SP2 w Przeworsku, kl. 2b

Winiarski Filip                                      Szkoła Filialna w Rożniatowie, kl. 2

Wyczarski Kacper                                SP w Białobokach, kl. 2

Wyróżnienia

Buczkowski Jan                                   SP1 w Przeworsku, kl. 2b

Kosior Kamil                                        SP2 w Przeworsku, kl. 2c

Michalik Bartosz                                   ZS w Zarzeczu, kl. 2a

Michno Antoni                                      SP2 w Przeworsku, kl. 2c

            Nadbereżny Magdalena                        SP1 w Przeworsku, kl. 2a

Sobieraj Natalia                                    SP w Studzianie, kl. 2

Tonia Klaudia                                       SP2 w Przeworsku, kl. 2b

Wróblewska Zofia                                SP1 w Przeworsku, kl. 2a

 

Wyniki III Powiatowego Konkursu Ortograficznego klas trzecich:

 

I miejsce

Kisiel Wiktoria                                      SP w Urzejowicach, kl. 3b

II miejsce

Szklarz Julia                                        Szkoła Filialna w Rożniatowie, kl. 3

III miejsce

Szklarek Michał                                    SP2 w Przeworsku,  kl. 3a

Wyróżnienia

Nakonieczna Berenika                          SP w Urzejowicach, kl. 3a

Polek Agata                                         SP w Grzęsce, kl. 3

Sobczak Weronika                               SP w Urzejowicach, kl. 3b

Wójcik Zofia                                        SP2 w Przeworsku, kl. 3a

 

Tytuł Mistrza ortografii otrzymuje Weronika Kisiel. Praca konkursowa uczennicy ze Szkoły Podstawowej w Urzejowicach była bezbłędna.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Zapraszamy laureatów wraz z nauczycielami i rodzicami na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2019 roku o godz. 13.30 w dużej sali Urzędu Miasta Przeworska.

 Organizatorzy

 


Ogłoszenie wyników międzyszkolnego konkursu fotograficzno – przyrodniczego
„ Wiosna w obiektywie”  zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II oraz Miejski Ośrodek Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku.


I kategoria (uczniowie szkół podstawowych klas 0-I)

 

I miejsce: Natalia Frąckowiak (SP1) Opiekun: Pani Lucyna Strączek
II miejsce: Natalia Żuk (SP1) Opiekun: Pani Jolanta Darzycka
III miejsce :Piotr Kosior (SP2) Opiekunowie: Pani Anna Dybka i Pani Wiesława Zając
Wyróżnienie: Piotr Kostka (SP1) Opiekun: Pani Lucyna Strączek
Wyróżnienie: Szymon Mazurek (SP1) Opiekunowie: Pani Bożena Domka i Pani Joanna Żak

 

II kategoria (uczniowie szkół podstawowych klas II-III)

 

I miejsce: Li Wang (SP2) Opiekun: Pani Anna Dołhun
II miejsce: Gabriela Mędzela (SP1) Opiekun:  Pani Grażyna Strączek
III miejsce: Antoni Wańcicki (SP1) Opiekun: Pani Maria Przeszłowska
Wyróżnienie: Nicola Sowińska (SP1) Opiekun: Pani Lidia Kot
Wyróżnienie: Zuzanna Rybak (SP1) Opiekun: Pani Lidia Kot
Wyróżnienie: Bartłomiej Socha (SP3) Opiekun: Pani Barbara Lis

 

Nagroda Specjalna Dyrektora Miejskiego ośrodka Kultury
im. Oskara Kolberga w Przeworsku


Michał Przeszłowski (SP1) Opiekun:  Pani Magdalena Cieślak

 

Nagroda Specjalna Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1
im. Jana Pawła II w Przeworsku

 

Katarzyna Pysz (SP3) Opiekun: Pani Barbara Lis

 

 

Gratulujemy !

 

Oceny prac dokonała komisja w składzie:
Przewodniczący: Anna Domicela Niemiec
                           Gabriel Manowiec
                           Grzegorz Zych

 


Wszystkich uczestników, rodziców oraz opiekunów serdecznie zapraszamy na uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, które odbędzie się w dniu 19.05.2018  o godzinie 1000

w Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku

(sala klubowa)


Wyniki II Powiatowego Konkursu Przyrodniczego

„ Młody Przyrodnik” klas II – VI

 

         W dniach 18 – 19 kwietnia 2018r odbył się II Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Młody Przyrodnik” dla uczniów klas II – VI. Do konkursu przystąpiło 59 uczniów z dziesięciu szkół z terenu powiatu przeworskiego.

 

Wyniki II Powiatowego Konkursu Przyrodniczego „Młody Przyrodnik”

 

KLASA II

 I miejsce      – Jakub Słysz SP Studzian

II miejsce      – Jakub Hejnosz SP Studzian

III miejsce     – Marcin Żyga SP1 Przeworsk

Wyróżnienia:  Zuzanna Rybak SP 1 Przeworsk

                           Kacper Partyka SP 1 Przeworsk

 

KLASA III

 I miejsce      – Laura Płoskoń SP 1 Przeworsk

II miejsce      – Weronika Ślęk SP 1 Przeworsk

III miejsce     – Błażej Kojder SP Grzęska

                           Hubert Górski SP Studzian

Wyróżnienia:  Bartosz Demko SP Studzian

                          Filip Zawadzki SP 1 Przeworsk

                          Mikołaj Kubecki SP Ubieszyn

                          Hanna Wilk SP Nowosielce

 

KLASA IV

 I miejsce       – Jagoda Sznaj SP 1 Przeworsk

II miejsce       – Julia Głąb SP 1 Przeworsk

III miejsce      – Anna Nykiel SP 2 Przeworsk

Wyróżnienia:  Weronika Kotlińska SP Studzian

                          Martyna Stelmach SP 1 Przeworsk

                          Damian Salwach SP Ubieszyn

                          Marcelina Kojder SP Gniewczyna

KLASA V

 I miejsce      – Jakub Skrobotowicz SP 1 Przeworsk

II miejsce      – Anita Konieczny SP Gniewczyna

III miejsce     – Bartosz Cichy SP 2 Przeworsk

Wyróżnienia:  Antoni Jaszyk SP Gniewyczna

                          Przemysław Pakuła SP 1 Przeworsk

                          Milena Migas SP Tryńcza

 

KLASA VI

 I miejsce       – Małgorzata Horodecka SP 1 Przeworsk

                            Gabriela Chudzik SP 1 Przeworsk

II miejsce       – Szymon Wilk SP Maćkówka

III miejsce      – Karol Stańczyk SP 2 Przeworsk

Wyróżnienia:  Jakub Piętowski SP Tryńcza

                          Szymon Bawor SP 2 Przeworsk

                          Mikołaj Pietrzak SP 1 Przeworsk

                          Wiktoria Pilek SP Gniewczyna

 

Serdecznie gratulujemy!!!

 

Zapraszamy laureatów wraz z nauczycielami, rodzicami na uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród, które odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku o godzinie 9.50 na dużej sali w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku.


Wyniki II Powiatowego Konkursu Ortograficznego

 klas drugich i trzecich.

 

         II Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas drugich i trzecich „Mistrz Ortografii 2018” odbył się 6 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku. Do konkursu przystąpili uczniowie z piętnastu szkół z terenu powiatu przeworskiego. Wzięło w nim udział 18 uczniów klas drugich i 56 uczniów klas trzecich.

 

Wyniki II Powiatowego Konkursu Ortograficznego klas drugich:

I miejsce

            Julia Szklarz               SP w Rożniatowie, kl. 2

II miejsce

            Szklarek Michał         SP2 w Przeworsku, kl. 2a

III miejsce

            Polek Agata                SP w Grzęsce, kl. 2

 

Wyróżnienia

            Krajnik Gabriela        SP w Grzęsce, kl.2

            Lasek Kacper            SP2 w Przeworsku, kl. 2b

            Stępień Marianna     SP w Rożniatowie, kl. 2

 

Tytuł Mistrza ortografii otrzymuje Julia Szklarz. Praca konkursowa uczennicy ze Szkoły Podstawowej w Rożniatowie była bezbłędna.

 

 

Wyniki II Powiatowego Konkursu Ortograficznego klas trzecich:

I miejsce

            Preisner Martyna                 SP1 w Przeworsku, kl. 3d

            Lasek Rafał                          SP w Grzęsce, kl. 3

II miejsce

            Flis Ilona                               SP w Chałupkach, kl. 3

           Jamrozik Wiktoria                 SP w Jaworniku Polskim, kl. 3b

            Klimko Hubert                      SP w Zarzeczu, kl. 3b

            Fołta Gabriela                      SP2 w Przeworsku, kl. 3b

III miejsce

            Homik Oliwia                        SP1 w Przeworsku, kl. 3b

           Dawidowicz Wojciech          SP 2 w Przeworsku, kl. 3b

           Grzegorzewska Weronika   SP w Studzianie, kl. 3

           Trelka Maria                           SP1 w Przeworsku, kl. 3d

           Balawejder Klaudia              SP1 w Przeworsku, kl.3e

           Pawełek Sara                        SP w Jaworniku Polskim, kl. 3a

           Sekreta Dominika                 SP1 w Przeworsku, kl. 3e

 

Wyróżnienia

           Henclik Dawid                      SP w Gaci, kl. 3

           Pelc Oliwia                            SP2 w Przeworsku, kl. 3a

           Stein Gracjan                        SP2 w Przeworsku, kl. 3e

           Telega Karolina                    SP w Nowosielcach, kl. 3

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Zapraszamy laureatów wraz z nauczycielami i rodzicami na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2018 roku o godz. 13.00 w dużej Sali Urzędu Miasta Przeworska.

 

Zdjecia

Organizatorzy


 

III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego
Macmillan School Tournament

       21 marca 2018r. w Szkole Podstawowej Nr1 odbył się III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament dla uczniów klas 6-7. Konkurs został objęty honorowym patronatem Burmistrza Miasta Przeworska i znalazł się w wykazie zawodów wiedzy, które mogą być wymienione na świadectwie.

Do konkursu przystąpiło 27 uczniów z 14 szkół miasta Przeworska i okolic. Uczestnicy mieli  za zadanie rozwiązać test leksykalno-gramatyczny w czasie 45 minut, pod nadzorem nauczycieli wybranych z różnych szkół.

Następnie komisja w pięcioosobowym składzie przystąpiła do poprawy prac uczniów.
W tym czasie uczniom oczekującym na wyniki zapewniono opiekę i słodki poczęstunek.

W wyniku oceny i weryfikacji testów zostały przyznane następujące miejsca:

            I miejsce         Michał Świtalski SP2 w Przeworsku

            II miejsce        Karolina Fryźlewicz SP1 w Przeworsku

            III miejsce       Mateusz Sobieraj SP1 w Przeworsku.

Warto nadmienić, iż co roku do konkursu zgłaszają się bardzo dobrze przygotowani i zdolni uczniowie, reprezentujący wysoki poziom wiedzy i umiejętności językowych.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Pozostałym uczestnikom, którzy nie zmieścili się w grupie zwycięzców wręczono dyplomy uczestnictwa i symboliczne upominki, zachęcające do dalszego kontynuowania przygody z językiem angielskim. 

Żywimy głęboką nadzieję, iż dla wszystkich nauczycieli, którzy przygotowują swych uczniów do konkursu na szczeblu powiatowym, udział w nim jest świetną okazją do wymiany doświadczeń, inspiracją do poszukiwania nowych pomysłów, a na pewno znakomitą okazją do integracji społeczności uczniowskiej.

Wszystkim uczestnikom konkursu i zaproszonym gościom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Zdjęcia

Organizatorzy