Nawigacja

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

 

Konkursy_jezykowe_2019.docx

 

Konkursy_przedmiotowe_2019.docx

 

Zawody_sportowe_2019.docx

 

 

 

Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i artystycznych w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Osiągnięte miejsce

Rodzaj konkursu, zawodów - konkursu

Opiekunowie

 

1

Laura Półtorak

Tymon Zawadzki

„0”

I miejsce

XX Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Nastroje Jesieni”

Beata Pawłowska

 

Małgorzata Siwak

Gabriela Sykała

„0”

I miejsce

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Współcześni Rycerze Św. Floriana

Beata Pawłowska

Ewa Cyrnek

2

Maja Słonina

„0”

I miejsce

XX Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Nastroje Jesieni”

 

 

 

 

Bożena Domka

 

Bartosz Strączek

„0”

wyróżnienie

Podkarpacki Konkurs „Literatura i dzieci” „Dzieci bez komputera” - prace plastyczne

 

Zuzanna Kluz

Oliwia Kundera

Daria Szulim

„0”

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Budujemy świat bez przemocy”

 

Emilia Filip

„0”

wyróżnienie

I Wojewódzki Konkurs Logopedyczny

 

Emilia Filip

Oliwia Kundera

Zofia Obłoza

„0”

II miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Współcześni Rycerze Św. Floriana

3

Kacper Kardaś

„0”

III miejsce

Ogólnopolski Konkurs na „Bombkę Bożonarodzeniową”

Maria Matysiak

4

Maja Hawer

Natalia Żuk

1a

I miejsce

II miejsce

XX Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Nastroje Jesieni”

Jolanta Darzycka

 

Martyna Wojdyło

1a

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs na „Bombkę Bożonarodzeniową”

5

Wiktor Kulpa

1b

III miejsce

XX Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Nastroje Jesieni”

Dorota Łyszczarz

 

Maksymilian Kot

Zuzanna Palińska

Michał Przywara

Julia Choma

1b

Laureat

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

XIV Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

6

Paulina Hawro

1c

wyróżnienie

Podkarpacki Konkurs „Literatura i Dzieci” „Dzieci bez komputera” - kategoria piosenka

 

Bożena Sebzda

 

 

Olaf Gawroński

1c

I miejsce nagroda specjalna

XVII Wojewódzki Przegląd Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Kolędnicy – Wędrownicy”

 

 

Błażej Zięba

Patrycja Kwiatkowska

1c

I miejsce

III miejsce

Międzyszkony Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Ozdoba Wielkanocna”

 

Jakub Maciuła

Jakub Paluch

1c

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Współcześni Rycerze Św. Floriana

 

Wiktoria Pelc

Zuzanna Szczygieł

1c

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

 

Zuzanna Szczygieł

1c

Nominacja do etapu rejonowego

XXVIII Podkarpacki Festiwal Piosenki „Śpiewaj Razem z Nami” – eliminacje powiatowe

 

Patrycja Kwiatkowska

1c

III miejsce

Rejonowy Konkurs Recytatorski „Wiosna w sercu, wiosna w koło”

 

Patrycja Kwiatkowska

Paulina Hawro

Zuzanna Szczygieł

1c

I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Piosenki

„Złoty klucz do sławy”

7

Weronika Prochowska

Piotr Kostka

1d

II miejsce

III miejsce

XX Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Nastroje Jesieni”

Lucyna Strączek

 

Anna Diduch

1d

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

 

Wiktoria Wodzińska

1d

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na Najładniejsza Ozdobę Wielkanocną

8

Zespół taneczny „Jedynaczka”

2a

wyróżnienie

V Powiatowy Przegląd Taneczny „Katarzynki”

Lidia Kot

 

Wiktoria Skoczylas

Anna Wołtosz

2a

wyróżnienie

Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna klas 3

 

Zuzanna Rybak

Marcin Żyga

Wyróżnienie

III miejsce

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Młody Przyrodnik”

9

Kacper Partyka

 

2b

wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy klas drugich „Młody Przyrodnik”

Marzena Kotlińska

 

Martyna Sobieraj

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

10

Laura Szawan

3a

III miejsce

XX Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Nastroje Jesieni”

 

 

Renata Bury

 

Eliza Zaręba

 

 

3a

 

wyróżnienie

Podkarpacki Konkurs „Literatura i Dzieci” „Dzieci bez komputera” - kategoria prace plastyczne

 

Marcelina Słota

Anna Kochan

wyróżnienie

Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna klas 3

 

Weronika Szlęk

wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Młody Przyrodnik”

 

Weronika Ślęk

3a

wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Rolnictwo oczami najmłodszych”

11

Oliwia Homik

3b

wyróżnienie

XX Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny 

 „Nastroje Jesieni”

Iwona Czerwińska

 

Oliwia Homik

 

III miejsce

Powiatowy Konkurs Ortograficzny klas trzecich „Mistrz Ortografii 2018”

12

Zespół Taneczny „Dziewczyny z 3c”

3c

II miejsce

V Powiatowy Przegląd Taneczny „Katarzynki”

Zuzanna Jurkiewicz

 

Filip Zawadzki

wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy klas drugich „Młody Przyrodnik”

13

Antoni Warchoł

 

3d

 II miejsce

III Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Eko – Hotel”

 

 

Donata Kosior

 

Martyna Preisner

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „ortografem”

 

Jakub Kardaś

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Plastuś”

 

Martyna Preisner

I miejsce

Powiatowy Konkurs Ortograficzny klas trzecich „Mistrz Ortografii 2018”

 

Maria Trelka

III miejsce

 

Laura Płoskoń

I miejsce

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy klas drugich „Młody Przyrodnik”

14

Stanisław Krysztanowski

3d

I miejsce w kat. kl. II i III

Ogólnopolski konkurs na „Bombkę Bożonarodzeniową”

Izabela Kukulska

15

Julia Darzycka

3e

III miejsce

XX Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Nastroje Jesieni”

 

Grażyna Strączek

Dominika Sekreta

 

III miejsce

Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna klas 3

Dominika Sekreta

Anna Wojtaszek

 

3e

I miejsce

II miejsce

Powiatowe Prezentacje Taneczne „SOLO – DANCE”

Dominika Sekreta

III miejsce

Powiatowy Konkurs Ortograficzny klas trzecich „Mistrz Ortografii 2018”

Klaudia Balawejder

III miejsce

Hanna Darzycka

Miłosz Łapa

III miejsce

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Współcześni Rycerze Św. Floriana

Gabriela Mędzela

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzno – Przyrodniczy „Wiosna w obiektywie”

16

Wiktoria Domaradzka

 

 

3f

wyróżnienie

Podkarpacki Konkurs „Literatura i Dzieci” „Dzieci bez komputera”- recytacja

 

 

 

Barbara Szkoda

Nikola Chudy

Laureatka

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zawsze Razem”

Maja Domka

III miejsce

II Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas trzecich

Natalia Wiśniowska

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs Plastyczny „Plastuś”

17

Oliwia Styś

Anna Łanbucka

Julia Głąb

Filip Ryfa

Martyna Stelmach

Jagoda Sznaj

Aniela Wojtowicz

4a

4e

4e

4e

4a

4b

4e

Laureat V0

Laureat V0

Laureat V0

Laureat IV

Laureat IV0

Laureat III0

Laureat III0

 

 

 

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus

 

 

Kinga Podolak

Jagoda Sznaj

Julia Głąb

Oliwia Styś

4b

4e

4a

 wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2018

18

Arkadiusz Motyka

Filip Panek

Weronika Dryniak

4c

5c

6c

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2018

Marzena Jaśkowiec

Weronika Dryniak

6c

wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Matematyczny Mistrz Matematyki 2018

19

Jakub Karaś

7a

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2018

Krzysztof Sokół

 

Kamil Długosz

Karol Kmiecik

5a

Laureat V0

Laureat IV0

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. MATEMATYKA.PLUS

20

Krystian Wrona

Judyta Weselak

Hanna Markowicz

Amelia Jucha

6a

6a

6a

5a

Laureat V0

Laureat V0

Laureat IV0

Laureat III0

 

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – Język angielski

 

Izabela Brudniak

21

Maja Sznaj

 

Amelia Słonina

Jakub Wojnar

Zuzanna Kulas

6c

 

6c

6c

6c

Laureat I0 z wyróżnieniem

Laureat III0

Laureat IV0

Laureat V0

 

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – Język angielski

 

 

Bożena Sznaj

22

Kamil Janas

7a

I miejsce

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny klas IV – VII „Mistrz Ortografii”

 

 

 

 

Bożena Szymanowska

Jagoda Sznaj

4b

I miejsce

Marta Lasek

Karolina Fryźlewicz

7d

wyróżnienie

Renata Nadłonek

 

Cyprian Tomczyk

5c

II miejsce

23

Karolina Fryźlewicz

7d

Finalista

Konkurs Kuratoryjny z Przyrody

Alina Żygadło

Maja Sznaj

6c

Finalista

Karolina Fryźlewicz

Julia Mazurkiewicz

Katarzyna Kotlińska

Maciej Wiśniowski

Maja Walczak

Jakub Markowski

7d

7d

7b

7a

7a

7a

 

 

wyróżnienie

 

 

Ogólnopolski Konkurs MEDITEST

Maja Sznaj

Karolina Fryźlewicz

6c

7d

laureatki

Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody – organizowanego przez Kuratora Oświaty w Rzeszowie

24

Mikołaj Bukowiński

Natalia Szpytma

7c

7a

II miejsce

II miejsce

Wojewódzki Konkurs Młodzieży na „Najlepszy produkt turystyczny mojej Małek Ojczyzny, jakiej nie znacie”

Elżbieta Wielobób

 

Katarzyna Kotlińska

7b

IV miejsce

Finał Regionalnego (woj. podkarpackie i małopolskie) XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj i dziś i jutro pod hasłem „Tajemnice Karbońskich lasów”

Elżbieta Wielobób

25

Aleksandra Tworek

 

7a

Nominacja

 

List gratulacyjny

Do Finału XIV Szkolnych Prezentacji Artystycznych Przemyśl 2018-05-24

Za wysoki poziom prezentowanych dokonań artystycznych podczas Finału Regionalnego SPA 2018

Grażyna Rybka

26

Katarzyna Kotlińska

Fabian Ofiara

Jkub Kmiecik

7b

7b

7c

I miejsce w kategorii historycznej

Międzyszkolny Konkurs poświecony postaci Józefa Piłsudskiego w 100 – lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

Agnieszka Moskal

27

Kamila Chomik

Oliwia PŁoskoń

6c

wyróżnienie

Ogólnopolska Kampania 19 dni bez przemocy

Konkurs na plakat pt. „Budujemy świat bez przemocy”

Włodzimierz Gązwa

28

Karolina Fryźlewicz

7d

Wyróżnienie za bardzo dobry wynik

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”

Kamila Chmiel

Maciej Wiśniowski Jakub Czechowicz

Katarzyna Kotlińska

Aleksandra Kołodziej

Aleksandra Mazur

Julia Mazurkiewicz

Anna Zięzio

Amelia Ankiewicz

Dorian Szawan

Maja Walczak

7a

7a

7b

7d

7d

7d

7a

7a

7a

7a

 

 

 

 

Wyróżnienie

 

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”

Osiągnięcia w konkursach  językowych w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Osiągnięte miejsce

Rodzaj konkursu, zawodów - konkursu

Opiekunowie

 

1

Karol Sudak

 

4a

 

Laureat IV stopnia

 

Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus – Język Angielski

 

Monika Świtalska

 

2

Przemysław Pakuła

Cyprian Tomczyk

Barbara Pilek

Julia Suchman

 

5c

5c

5a

4a

 

 

 

Laureaci III stopnia

 

Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus – Język Angielski

 

 

 

Barbara Dryniak

3

Maja Kobielska

Mateusz Sobieraj

4b

6a

Laureaci III stopnia

Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus – Język Angielski

 

Wioletta Lechowicz

 

Mateusz Sobieraj

6a

Laureat III miejsca

III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Macmillan Primary Schod Turnament

4

Julia Mazurkiewicz

Karol Janas

Karolina Fryźlewicz

 

7d

7a

7d

Laureat V stopnia

Laureat V stopnia

Laureat IV stopnia

 

Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus – Język Angielski

 

 

Beata Fiejdasz

5

Weronika Dryniak

Dawid Geraszek

6c

6c

Laureat V stopnia

Laureat I stopnia

 

Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus – Język Angielski

 

 

Ewa Kojder

 

Julia Czech

6c

Finalistka w finale międzynarodowym

Designwettbewerb – konkurs dla szkół projektu PASCH na projekt plastyczny

 

Maja Walczak

7a

 

Egzamin „Fitin Deutsch A2”

6

Maja Sznaj

6c

II miejsce

I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Bożena Sznaj

 

Zuzanna Kulas

6c

wyróżnienie

V Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

 

Karolina Fryźlewicz

Aleksandra Kołodziej

Maja Walczak

7d

7d

7a

I miejsce

Powiatowy Turniej Językowy, kategoria: język niemiecki

Ewa Kojder

Bożena Sznaj

 

Julia Czech

Weronika Dryniak

Helena Komenda

Zuzanna Kulas

Oliwia Płoskoń

Amelia Słonina

Jakub Wojnar

Gabriel Wojtaszek

 

 

 

 

 

6c

 

 

 

 

 

Egzamin „Fitin Deutsch A2”

 

 

 

Ewa Kojder

Bożena Sznaj

 

Milena Kolano

Przemysław Pakuła

Dawid Geraszek

Jakub Wojnar

Julia Suchman

Barbara Pilek

Maja Sznaj

Weronika Dryniak

Amelia Jucha

Kamil Pieczonka

4c

5c

6c

6c

4a

5a

6c

6c

5a

6a

Laureatka III stopnia

Laureat III stopnia

Laureat III stopnia

Laureat III stopnia

Laureatka II stopnia

Laureatka II stopnia

Laureatka II stopnia

Laureatka II stopnia

Laureatka V stopnia

Laureat   V stopnia

 

 

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus

 

 

Izabela Brudniak

Barbara Dryniak

Ewa Kojder