• Warsztaty

6 marca 2018r. odbyły się w naszej szkole warsztaty „Animator zabaw dziecięcych” dla uczniów klas IV – VII będących wolontariuszami. Uczestnicy spotkania z Panią Patrycją poznali zabawy integracyjne, tańce animacyjne oraz metody modelowania balonikowych zwierzątek. Były też gry i zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, olbrzymie bańki mydlane i pomalowane twarze.

Warsztatom  towarzyszyła duża dawka animacji, energii, uśmiechu, a przede wszystkim inspiracjii pomysłów.

Pełni radości, uśmiechnięci od ucha do ucha... cudowni! Nasi uczniowie!

Zdjęcia.

D.Łyszczarz

25 stycznia  2018r. odbyły się w naszej szkole warsztaty „Animator zabaw dziecięcych” (cz.1) dla wolontariuszy, uczniów klasy Va. Uczestnicy spotkania z Panią Dorotą poznali zabawy integracyjne, tańce animacyjne oraz gry i zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Warsztatom towarzyszyła duża dawka animacji, radości i uśmiechu.

D.Łyszczarz